Dobre zdjęcia bardzo pomagają w sprzedaży nieruchomości i podnoszą wizualnie jej wartość, dlatego już od ponad 15 lat tworzymy wyjątkowe fotografie dla najlepszych firm zajmujących się sprzedażą nieruchomości, budową i ich zarządzeniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dedykowany pod tego typu zdjęcia, oraz drony. Nasze zdjęcia wyróżnia świadomość kadru oraz wysoka jakość i terminowość usług. Doradzamy również jak najlepiej przygotować obiekt przed sesją zdjęciową. Na życzenie przygotowujemy graficznie granice działek, itp.

Zdjęcia wykonujemy zarówno z ziemi jak i z drona

Nie trzeba się oszukiwać – najbardziej przyciągające wzrok jest to, co jest piękne i wpisuje się w ramy ogółem pojętej estetyki. Właśnie dlatego dbamy o to, aby fotografie nieruchomości były ciekawe, w wysokiej rozdzielczości, a tym samym atrakcyjne dla oka. Sprawiamy, że przeglądając listę ofert, przyszli klienci, chętniej spojrzą na to, co oferujesz. Dlatego też, jeśli wystawiasz na sprzedaż lub wynajem swoja nieruchomość, koniecznie zdecyduj się na współprace z nami – pomożemy w przygotowaniu atrakcyjnie wyglądającej oferty.

Z całą pewnością fotografie nieruchomości wykonywane z drona, jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę sprzedaży czy najmu, umieszczoną w internecie. Zapraszamy do zobaczenia przykładowych naszych realizacji. Z całą pewnością umieszczone na tej podstronie zdjęcia, zachęcą Cię do skorzystania z naszych fotograficznych usług. Zrobimy zdjęcia nieruchomości, dbając o każdy szczegół, tak aby przyciągnęły niejedno spojrzenie.

Tworzymy również wirtualne spacery 360` po nieruchomościach

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się wirtualne spacery. Dzięki nim, klienci bez wychodzenia z domu, mogą bez problemu zobaczyć wnętrze danego obiektu. Z podobnych rozwiązań korzystają niektóre uczelnie – pozwala to studentom na poznanie układu budynku, w którym będą studiować, jeszcze zanim się w nim osobiście pojawią. Coraz więcej deweloperów decyduje się na zorganizowanie wirtualnego spaceru 360` po domach i mieszkaniach, jakie wybudowali, tak aby przyszli klienci mogli poznać jeszcze lepiej wnętrze swojego przyszłego życiowego gniazdka.

Wykonujemy fotografię nieruchomości zewnętrznych

Wnętrza to jednak nie jedyne, czemu robimy zdjęcia. Zajmujemy się także fotografowaniem działek, a nawet całych osiedli mieszkaniowych! Do współpracy z nami zapraszamy między innymi deweloperów, którzy chcą atrakcyjnymi grafikami i zdjęciami przyciągnąć klientów do zakupu wybudowanych przez nich nieruchomości. Mogą z naszych usług skorzystać także biura nieruchomości, które w imieniu swoich klientów, zajmują się sprzedażą lub wynajmem mieszkań, domów czy lokali użytkowych.

Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji, specjalne ubezpieczenie lotnicze oraz doświadczenie, dzięki czemu każdy nasz lot dronem odbywa się zgodnie z prawem i normami bezpieczeństwa.

Co fotografujemy?

  • domy i mieszkania,
  • działki inwestycyjne
  • osiedla mieszkaniowe
  • firmy i obiekty na sprzedaż
  • inwestycje budowlane podczas i po realizacji
  • przygotowujemy również zdjęcia z naniesionymi granicami działek

Zapraszamy do współpracy.

Przykładowy wirtualny spacer po mieszkaniu >>ZOBACZ<<

Zobacz również: