identyfikacja_wizualna

Jednym z kluczowych elementów budowy marki poza wysoką jakością produktów i usług oraz powtarzalnością – jest spójna i przemyślana identyfikacja wizualna. Pomaga ona wyróżnić markę na rynku oraz tworzy wyobrażenia na temat firmy i zapada w pamięć. Marka to obietnica jakości i powtarzalności. Dobra identyfikacja to nie tylko samo logo, lecz cały zbiór przemyślanych i odpowiednio zaprojektowanych materiałów takich jak m.in.: wizytówka, strona www, papier firmowy, teczka, foldery, oznakowanie zewnętrzne firmy oraz pojazdów, ubiory pracowników itd.

Przed rozpoczęciem prac nad logo lub całą identyfikacją, zawsze rozmawiamy nad Państwa firmą i uzyskujemy kluczowe informacje, tj. historia firmy, jej pozycja na rynku, sposób pracy i grupa docelowa, strategia działania, itp. Dopiero mając te informacje, możemy przystąpić do pracy.

Mamy również świadomość, że naszym głównym filarem działalności jest fotografia oraz że na rynku znajdziecie Państwo wiele firm oferujących opracowanie logo, jednak ze swojej strony ponad 15 letniego doświadczenia w branży reklamowej dokładamy wszelkich starań aby nasze opracowania stały na najwyższym poziomie w pełni angażujemy się w każdą realizację.

Na życzenie wykonujemy również księgę znaku.

Poniżej przedstawiamy loga firm, które nam zaufały.

Zapraszamy do współpracy.