Zdjęcia lotnicze wykonujemy z samolotu lub z drona w zależności od potrzeb oraz przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu fotograficznego. Wykorzystanie samolotu pozwala nam m.in. wykonywać zdjęcia z dużej wysokości i fotografować większe obszary. Podczas jednego lotu możemy wykonać fotografie nawet kilkunastu obiektów co znacznie redukuje koszty.

Drona (bezzałogowy statek powietrzny) wykorzystujemy natomiast do kompleksowej realizacji zleceń w 1 miejscu z ziemi oraz powietrza, np. do fotografii nieruchomości obiektów oraz zleceń wymagających niskiej wysokości (poniżej 150m) , itp.. W brew temu co może się wydawać, zdjęcia lotnicze to bardzo wyczerpujące zajęcie, wymagające maksymalnego skupienia zarówno fotografa jak i (operatora) pilota, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo lotu.

Loty odbywają się zgodnie z procedurami, a fotografie i przeloty nad niektórymi obiektami są wcześniej zgłaszane.  Posiadamy niezbędne uprawienia do wykonywania ww. usług.

Pracujemy dla m.in.: zakładów przemysłowych, deweloperów, firm budowlanych, urzędów miast, gmin i powiatów, parków krajobrazowych oraz wszelkich instytucji wykorzystujących w swojej pracy zdjęcia lotnicze.

Poza własnym sprzętem latającym. współpracujemy również z innymi operatorami statków powietrznych.

Zapraszamy do współpracy.