Zdjęcia z drona / Opole.

Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży, możemy zaoferować szeroki wachlarz usług. W ramach naszej działalności wykonujemy zdjęcia z powietrza. Fotografia lotnicza jest nie tylko nasza wielką pasją, ale praktycznym narzędziem dla Państwa przedsiębiorstwa!

Zdjęcia dronem

Do tworzenia fotografii lotniczych wykorzystujemy nowoczesne drony tworzące wysokiej jakości obrazy. Urządzenia te umożliwiają rejestrowanie obrazu w miejscach trudno dostępnych oraz na rozległych obszarach, w doskonałej rozdzielczości.

Oferta dla firm – co możemy sfotografować z powietrza?

Oferujemy zdjęcia lub filmy video wskazanego miejsca, z wysokości 100 do 120 m. Rejestrujemy dronem m.in.:

  • place budowy,
  • tereny inwestycyjne,
  • nieruchomości,
  • obiekty przemysłowe,
  • inne obszary.

Wykonujemy nie tylko fotografie lotnicze. Możemy przygotować dla Państwa panoramy sferyczne 360°, materiały wideo oraz wirtualne wycieczki. Realizujemy zamówienia m.in. dla zakładów przemysłowych, deweloperów, a także firm budowlanych i innych instytucji, które potrzebują zdjęć lotniczych do inwestycji, marketingu lub innych celów.

Działamy na terenie Opola, najbliższych okolic miasta oraz całym regionie opolskim.

Profesjonalne fotografie lotnicze

Zajmujemy się wykonywaniem zdjęć z powietrza już ponad 10 lat. Przez ten czas udało nam się doskonale opanować technikę, uwiecznić tysiące obiektów oraz zrealizować zlecenia wielu Klientów. O naszym doświadczeniu najlepiej świadczy jakość zdjęć, które wykonaliśmy – część z nich mogą Państwo zobaczyć poniżej – liczne wyróżnienia i nagrody, a także pozytywne opinie i referencje naszych dotychczasowych Klientów. Jesteśmy szczególnie dumni z wyróżnienia otrzymanego w konkursie Opolska Marka. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy możemy przyczynić się do rozwoju regionu.

Dlaczego jeszcze warto powierzyć zlecenie właśnie naszej firmie? Cenimy sobie wszystkich Klientów i dbamy o dobrą komunikację, pozytywną atmosferę i przede wszystkim, terminowość. Zapewniamy zdjęcia w wysokiej jakości i indywidualne podejście do każdej realizacji. Jeśli nie mają Państwo sprecyzowanych oczekiwań, służymy radą i kreatywnym podejściem do zagadnienia!

Cennik:
Z uwagi na złożoność tematu, każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy cenę do konkretnej lokalizacji oraz zakresu prac.

Zapytaj o ofertę:
T: 606 142 131  |  E: jarek@bankfoto.pl